Integracje
Między nauką a praktyką w edukacji

25/01/2006

Czym jest ten serwis i dla kogo?

Filed under: AktualnościMarekN @ 12:34

Witajcie w internetowym periodyku poświęconym różnym zagadnieniom związanym z edukacją. Jego roboczy tytuł to “Integracje”. Może się przyjmie ;-) .

“Integracje”, w założeniu jego twórców, mają być platformą wymiany doświadczeń zarówno praktyków - nauczycieli, jak i teoretyków - pracowników naukowych uczelni kształcących przyszłych nauczycieli, choć może nie tylko. Każda publikacja, która wnosi coś ciekawego będzie mile widziana. Bowiem prawdą jest, że wiedza interdyscyplinarna zawsze poszerza horyzonty, pomaga w zrozumieniu zagadnień, którymi nie żyjemy na codzień, ale spotykamy się z nimi w róznych sytuacjach.

Aktualnie kompletujemy zespół autorów i współpracowników. Jeśli uważasz, że masz coś do powiedzenia i potrafisz, a także lubisz pisać i dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi - zgłoś swój akces korzystając z formularza na stronie Informacje o serwisie.Integracje - periodyk internetowy jest prowadzony przez Wydawnictwo „e media”. © 1994-2006. Wszelkie prawa zastrzożone.
Prawa autorskie do artykułów należą do ich autorów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane przez osoby publikujące swoje wypowiedzi na łamach Integracji.
Niemniej jednak wszelkie komentarze naruszające obowiązujące prawo i dobre obyczaje będą usuwane.
Powered by WordPress

eXTReMe Tracker