Integracje
Między nauką a praktyką w edukacji

27/11/2006

SZKOLNY PORTAL INTERNETOWY W KOMUNIKACJI SZKOŁY Z RODZICAMI I ŚRODOWISKIEM LOKALNYM

Filed under: Media w edukacjiZbigniew Łęski @ 21:06

Niniejszy tekst jest nieco zmienioną wersją mojego referatu z III Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej: “Oblicza Internetu. Internet w przestrzeni komunikacyjnej XXI wieku”, która odbyła się w Elblągu w dniach 16-17 listopada 2006r. Materiały pokonferencyjne zostały opublikowane w książce: Sokołowski M. Oblicza Internetu.Internet w przestrzeni komunikacyjnej XXI wieku. Elbląg 2006. Wyd. PWSZ w Elblągu.

(more…)

06/11/2006

Blogi…

Filed under: AktualnościZbigniew Łęski @ 21:09

Po długim okresie posuchy z największą przyjemnością prezentujemy Państwu kolejny artykuł w naszym serwisie :-) . Tym razem, studentka V roku Pedagogiki Społecznej i Terapii Pedagogicznej AJD w Częstochowie - Anna Knysak, poruszyła temat blogów, które ze względu na swoją popularność wśród młodzieży powinny stać się jednym z ważniejszych centrów zainteresowań pedagogów - zarówno teoretyków jak i praktyków…


O blogach słów kilka; czyli o nowym kierunku badań pedagogicznych

Filed under: WychowanieAnnaK @ 21:04

Zapytana 2 lata temu o adres bloga z zaskoczeniem i zmieszaniem szeroko otworzyłam oczy i była to jedyna niewerbalna odpowiedź na jaką z całą uczciwością mogłam sobie wówczas pozwolić. Dziś oprócz aktywności na dwóch własnych blogach, zaglądam tu i ówdzie, by sprawdzić jak „urządził się” kolejny członek Onet-owskiej blogosfery liczącej prawie 1,2 miliona blogów. Zdumiewające zjawisko… (more…)


Integracje - periodyk internetowy jest prowadzony przez Wydawnictwo „e media”. © 1994-2006. Wszelkie prawa zastrzożone.
Prawa autorskie do artykułów należą do ich autorów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane przez osoby publikujące swoje wypowiedzi na łamach Integracji.
Niemniej jednak wszelkie komentarze naruszające obowiązujące prawo i dobre obyczaje będą usuwane.
Powered by WordPress

eXTReMe Tracker