Integracje
Między nauką a praktyką w edukacji

31/10/2006

Wracamy :-)

Filed under: AktualnościZbigniew Łęski @ 13:17

Sporo czasu minęło od ostatnich publikacji na łamach naszego serwisu. Wracamy jednak po “nieco” przedłużonej przerwie wakacyjnej. Na początek dwa teksty. Oba powstały jeszcze w ubiegłym roku akademickim. Pierwszy - autorstwa pani Doroty Kozy - dotyczy odwiecznego sporu “mieć czy być”. Drugi, jest opracowanym przez grupę studentek, sprawozdaniem z akcji “Dar z serca” dotyczącej problemu transplantacji. Zapraszamy do lektury :-) .

Dorota Koza. Lalka Barbie - kultowa zabawka naszych czasów, a przejawiane przez młodzież zjawisko konsumpcjonizmu.

Czy o transplantacji wiemy już wszystko? Akcja “Dar z Serca”. Tekst opracowany przez studentki obecnego III roku specjalności Pedagogika Społeczna i Terapia Pedagogiczna, Akademii im. J. Długosza w Częstochowie.

Jednocześnie informujemy, że nieco zmieniamy formę serwisu. Nowe teksty będą publikowane na bieżąco. Nie będziemy czekać z publikacją na zebranie się całego “numeru”. Powód? Na razie zbyt mało osób współpracuje z “Integracjami” aby mógł to być regularny periodyk. Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy uważają, że mogą wnieść coś ciekawego do dyskusji toczącej się wokół zagadnień związanych z szeroko pojętą pedagogiką i edukacją.


No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.


Integracje - periodyk internetowy jest prowadzony przez Wydawnictwo „e media”. © 1994-2006. Wszelkie prawa zastrzożone.
Prawa autorskie do artykułów należą do ich autorów. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane przez osoby publikujące swoje wypowiedzi na łamach Integracji.
Niemniej jednak wszelkie komentarze naruszające obowiązujące prawo i dobre obyczaje będą usuwane.
Powered by WordPress

eXTReMe Tracker